Asma Suites 

Základné informácie

Príchod: 14:00
Odchod: 12:00
Izieb: 5
Hodnotenie hostí
97 %

Suity Asma sa nachádzajú v meste Fira na ostrove Santorini a ponúkajú vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a elegantne zariadené ubytovanie. Od pláže Exo Gialos sú vzdialené 3 km.

Suity sú klimatizované a každá má priestor na posedenie, satelitnú a káblovú TV s plochou obrazovkou a balkón s výhľadom na santorinskú kalderu.

Ubytovacie zariadenie vám zabezpečí bezplatný kyvadlový autobus medzi suitami a letiskom Santorini, na ktoré sa odveziete za 10 minút.

Ak radi spoznávate okolie, vyberte sa na návštevu múzea Megaro Gizi (200 metrov). Autobusová stanica je takisto vzdialená 200 metrov. Letisko Santorini (Thira) sa nachádza 4 km od ubytovacieho zariadenia.

Poloha

Obrázok polohy hotela na mapeon-line mapGEO:36.41607,25.4306496

Fira , 84700 Fira

Objednávkový formulár

Ak chcete vidieť voľné izby, zadajte dátum vášho príchodu a odchodu a ponuka izieb sa sama aktualizuje.
Od: Do:

Izby

Typ izby
Osôb
Izieb
Cena za pobyt

Apartmá Junior s vířivkou a výhledem na kalderu
2
od 360 EUR
viac informácií

Vybavenie izby

Balkón, Budík, Chladnička, Coffee Machine, Dláždená/mramorová dlážka, Fén, Káblová TV, Klimatizácia, Kúpeľňa, Kúrenie, Papuče, Pracovný stôl, Rýchlovarná kanvica, Satelitná TV, Skriňa, Sprcha, Toaleta, Toaletné potreby, Trezor, TV s LCD/plazmou/s plochou obrazovkou, Vírivka, Výhľad na more, Výhľad na pamiatku, Župan, Zvuková izolácia


Suite with Hot Tub and Caldera View
3
od 380 EUR
viac informácií

Popis

Spacious, elegantly furnished suite with free WiFi and a private hot tub. Has a seating area, a flat-screen satellite and cable TV and a balcony with views of Santorini caldera.

Vybavenie izby

Balkón, Budík, Chladnička, Coffee Machine, Dláždená/mramorová dlážka, Fén, Káblová TV, Klimatizácia, Kuchynka, Kuchynské potreby, Kúpeľňa, Kúrenie, Papuče, Pohovka, Posedenie, Pracovný stôl, Rýchlovarná kanvica, Satelitná TV, Skriňa, Sprcha, Toaleta, Toaletné potreby, Trezor, TV s LCD/plazmou/s plochou obrazovkou, Vírivka, Výhľad na more, Výhľad na pamiatku, Župan, Zvuková izolácia


Deluxe Suite with Hot Tub Caldera View
3
od 400 EUR
viac informácií

Popis

Very spacious, elegantly furnished suite with free WiFi and a private hot tub. Has a seating area, a flat-screen satellite and cable TV and a balcony with views of Santorini caldera.

Vybavenie izby

Balkón, Budík, Chladnička, Coffee Machine, Dláždená/mramorová dlážka, Fén, Jedáleň, Káblová TV, Klimatizácia, Kuchynka, Kuchynské potreby, Kúpeľňa, Kúrenie, Papuče, Pohovka, Posedenie, Pracovný stôl, Rýchlovarná kanvica, Satelitná TV, Skriňa, Sprcha, Súkromný vchod, Toaleta, Toaletné potreby, Trezor, TV s LCD/plazmou/s plochou obrazovkou, Vírivka, Výhľad na more, Výhľad na pamiatku, Župan, Zvuková izolácia

Vybavenie a služby

 • Bezplatné Wi-Fi pripojenie
 • Doprava na letisko (zadarmo)
 • Internet
 • Klimatizácia
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby
 • Požičovňa áut
 • Požičovňa bicyklov
 • Raňajky na izbu
 • Slnečná terasa
 • Wi-Fi/Bezdrôtová sieť LAN
 • Zvukotesné izby

  Všeobecné platobné a storno podmienky

  Upozornenie: Toto môže byť upresnené, zmenené aj zrušené v podmienkach samotného izby.

  Príchod a odchod (odbavenie)

  príchod (check-in):    od 14:00
  odchod (check-out):    do 12:00

  Menu

  Čeština  Slovensky 

    Mena: